Do ceny osobodnia należy doliczyć opłatę miejscową (klimatyczną) płatną gotówką w Ośrodku, w wysokości 2,30 zł / osobodzień – nie dotyczy pojedynczej doby, osób poniżej 18 r. ż. oraz grup szkolnych posiadających listę uczestników z pieczątką szkoły.

Prosimy o zabranie łańcuchów na koła samochodowe oraz lekkie koce na kulig i grilla.

Święta Bożego Narodzenia to czas na spotkanie z rodziną, wspólnie spędzone chwile w miłej atmosferze, odpoczynek, spacery lub szusowanie na stokach, czy dla najmłodszych, białe szaleństwo na sankach.

To wszystko zapewniamy w naszym ośrodku O.W. Nad Potokiem  w Łomnicy Zdroju, w którym zadbamy o wspaniała rodzinną atmosferę podczas świątecznych dni.

Ośrodek położony jest w Beskidzie Sądeckim na wzgórzu w otulinie lasów z dala od ulicznego zgiełku, na dużym terenie, nad Potokiem Wapiennik, w odległości 6 km od Piwnicznej Zdrój i 34 km od Krynicy Zdrój.

Wspaniała baza na spacery, wycieczki i zjazdy na nartach. Wyciągi narciarskie – Wierchomla, Jaworzyna Krynicka, Kokuszka, Rytro. Baseny termalne w Popradzie, Jaskinia Bielańska i Bardejov, Ścieżka w Koronie Drzew, zamek w Starej Lubovni na Słowacji.

Wspólna Kolacja Wigilijna z regionalnymi potrawami, przygotowana przez nasze super kucharki będzie ucztą dla podniebienia, wspólne kolędowanie przeniesie nas w świat dziecinnych, radosnych dni, a wizyta Św. Mikołaja dla najmłodszych będzie, jak zwykle bardzo oczekiwanym momentem w ten piękny Wieczór.

Gospodarze zadbają o Państwa komfort, zapewniając miła obsługę i pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji, a na powitanie ku zdrowotności każdy skosztuje kubeczek grzańca z aromatycznymi przyprawami.

SZLAKI TURYSTYCZNE
STACJE NARCIARSKIE

BASEN
ODKRYTY

WIATA
GRILLOWA

BEZPŁATNY
PARKING

KĄCIK MALUCHA
PING-PONG DISCO

SALA KOMINKOWA

KUCHNIA REGIONALNA

ZABIERZ
ZWIERZAKA

Ośrodek Wypoczynkowy 
“Nad Potokiem”
Łomnica-Zdrój 370
33-351 Łomnica-Zdrój

144215481_415229486412150_3134954364027240171_n